Гемоглобін – це дуже важливий білок червоних кров’яних тілець (еритроцитів), його головна функція – розносити оксиген (кисень) по тілу, де ним скористаються клітини і тканини. Гліколізований гемоглобін (HbA1c) – це концентрація глюкози, прикріпленої до гемоглобіну. Щойно глюкоза прикріпилася до гемоглобіну, вона не відпаде, доки не доживе свого віку і не загине еритроцит.

Що вища концентрація глюкози в крові, тим вищий рівень гліколізованого гемоглобіну (HbA1c). Зазвичай еритроцит живе до 120 днів, тому рівень гліколізованого гемоглобіну (HbA1c) може показати стан регулювання рівню глюкози в крові протягом останніх 2-3 місяців. Таким чином, вимірювання гліколізованого гемоглобіну (HbA1c) можна робити лише раз на 2-3 місяці.

Вимірювання рівню глюкози в крові дуже важливе при діабеті. Проте моніторинг глюкози в крові подає короткотермінову картину, оскільки на рівень цукру в крові впливають поточні їжа, фізичні навантаження, прийом ліків, захворювання та інші фактори. Однак гліколізований гемоглобін (HbA1c) показує, який рівень цукру в крові підтримувався протягом тривалого часу.

Пацієнтам з діабетом слід регулярно перевіряти HbA1c, щоб пересвідчитися, що їхній рівень лишається в межах припустимого «коридору». Аналіз може вказати, як слід поміняти схему лікування для контролю над діабетом. Аналіз HbA1c також використовується для діагностики діабету.

Міні обсяг зразка (≦0,2 одиниць)

  • Взяття крові без болю

Аналізатор «все в одному»

  • Вбудований термічний принтер
  • Зберігає до 10,000 результатів

Просте користування

  • Графічний інтерфейс користувача
  • Повністю автоматична робота, зменшення помилок через людський фактор
  • 3-крокова робота