URiGHT – це торгова марка, яка належить TaiDoc, що є першопрохідцем в галузі медичних товарів для дому, діагностичного обладнання, професійних інструментів та системи TeleHealth у всьому світі з 1998.
З потужною базою досліджень і розробок, а також особистим досвідом користування медичним обладнанням, ми бачимо своїм покликанням випускати найбільш інноваційні та орієнтовані на користувачів вироби, які допоможуть користувачам легко стежити за своїм здоров’ям і підтримувати його.

Як технологічно орієнтована та іноваційна компанія, Uright «зазирає за обрій», щоб передбачити, спланувати й надати якісні та найновіші вироби. Це тримає нас в авангарді медичної біохімічної промисловості, а ми забезпечуємо людей у всьому світі безпечною, надійною і доступною медичною технікою. Давайте робити це правильно!

У якості заяви дотримуватися високих стандартів якості, Uright запровадила Загальну Систему Контролю Якості у всій компанії і заснувала Центр Системи Контролю Якості, що відповідає світовим стандартам якості, забезпеченим ISO 9001: 2008, медичний стандарт ISO 13485: 2003, GMP: 2003, Відповідність QSR, CMDCAS, Директиві щодо медичної техніки 93/42/EEC та Директиві щод медичної техніки для діагностики «в пробірці» 98/79/EC.

Сертифікація Адміністрації з контролю за продуктами харчування та лікарськими препаратами США за формою 510(K)

Знак CE

Схвалення УМЦС

Сертифікація INMETRO (Національний інститут метрології, стандартизації та промислової якості Бразилії) і ANVISA (Національної аґенції спостереження за здоров’ям Бразилії)

Схвалення MINSAL (Міністерство охорони здоров’я Чилі)

Uright покликана розробляти унікальні технології для медичного застосування.
Зараз ми маємо 156 патентів у всьому світі на інфрачервоний термометр, вимірювач рівню глюкози в крові, тест-смужки, вироби для догляду за серцево-судинною системою та більше медичних пристроїв.
Наші патенти отримано головним чином у США, Китаї, Німеччині та на батьківщині – на Тайвані.

TaiDoc фокусується на 4 базових технологіях: медична електроніка, біосенсори, фотометрія та програмне забезпечення. Ми застосовуємо базові технології для розробки пристроїв для діагностики, медтехніки для дому, професіних інструментів і TeleHealth.

Медична електроніка

На основі високотехнологічної електроніки та ІТ-потужностей Тайваню, TaiDoc розробляє мінімалістичні, дружні до користувача медичні пристрої.

Біосенсор

TaiDoc надає точні кількісні результати завдяки тест-смужкам і картриджам для визначення біоімпульсу.

Фотометрія

TaiDoc застосовує фотометричну технологію для розробки пристроїв для кількісного і якісного аналізу.

Програмне забезпечення

TaiDoc розробляє вертикальну інтеграцію програмного забезпечення для зв’язку особистих даних про стан здоров’я з програмою для смартфону і системою телездоров’я.